SPOLUPRÁCA

Návrh interiéru a spolupráca s nami zahŕňa kompletné služby od prvého stretnutia s vami až po vaše nasťahovanie sa do navrhnutého interiéru.

1. Po zadaní vášho priestoru a potvrdenia spolupráce na základe potvrdenia cenovej ponuky, zarezervovania si termínu a podpisu Zmluvy o dielo sa spolupráca začína osobnou obhliadkou vašej nehnuteľnosti našimi dizajnérmi, zameraním kľúčových rozmerov, prípadne kompletného zamerania priestoru a vyplnenia nášho podrobného dizajnérskeho dotazníka o vašich predstavách a požiadavkách na interiér.

2. Následne u nás v štúdiu vypracujeme návrh s rozpočtom a dohodneme ďalší termín stretnutia, na ktorom vám návrh bude odprezentovaný. V prípade potreby zapracujeme vaše postrehy a upravíme rozpočet. 

3. Zapracované zmeny odprezentujeme za pomoci 3D fotorealistických vizualizácií a po ich potvrdení vypracujeme technickú realizačnú dokumentáciu (stavebnú a výrobnú nábytkovú), na základe ktorej dopracujeme finálny rozpočet na realizáciu návrhu interiéru.

4. Vypracovaný návrh vám odovzdáme aj vo vytlačenej forme v doskách štúdia.

5. Následne sú vám naši dizajnéri k dispozícii pri realizácii počas dohodnutých kontrolných dní a po celý čas tvorenia a realizovania interiéru, ako i po samotnom nasťahovaní sa do interiéru v prípade, že by bolo potrebné niečo doladiť. Vždy sme tu pre vás.

Návrh interiéru vypracovávame do čo najmenších detailov spracovania a kvality prevedenia, aby ste mali dokonalý obraz a predstavu o vašom novom interiéri ešte v štádiu projekčnej prípravy, čo je zárukou finálneho úspechu. V praxi to obsiahne napríklad aj riešenie prepočtov osvetlenia scén a materiálov tak, že to umožňuje klientovi vidieť svoj priestor v úplnej realite a atmosfére bez toho, aby bol ešte zrealizovaný. Jednotlivé navrhované prvky vymodelujú profesionálni 3D modelári a grafici, na mieru natextúrujú presnými textúrami z katalógov od výrobcov, ktoré si klient v spolupráci s jeho určeným dizajnérom návrhu vyberie, v presných mierkach a detailných prevedeniach produktov tak, aby návrh odrážal identickú realitu po realizácii. Naše 3D vizualizácie odrážajú 99% realitu ako bude priestor po realizácii vyzerať. Dizajnéri pre vás v spolupráci s modelármi a 3D vizualizátormi pripravia prvotriednu fotorealistiku a prepracujú každý detail na každom jednom produkte z návrhu, či ide o svietidlo a jeho efekt svietenia, stoličky a ich textílie alebo spotrebiča tak, aby sa výsledok návrhu zhodoval s finálnou realitou.