Sledujte nás

NÁVRHY INTERIÉROV

Z viac ako 250 dokončených projektov pre vás vyberáme 12 reprezentačných projektov nehnuteľností rôznych veľkostí, typov a nárokov, ktoré sme spracovali pre našich klientov.

Návrh interiéru rodinnej rezidencie, ktorá nesie so sebou prvky jemného glamour štýlu v kombinácii s našou identitou, vytvára božský a jedinečný interiér.

Luxusný interiér, inšpirovaný filmom Fifty Shades of Gray, sme na žiadosť klienta prepracovali pomocou našej identity a vznikol tak luxusný, prioritne pánsky interiér s kráľovskou rozlohou, situovaný na streche.

Luxusný byt na streche s vírivkou, vínnou stenou, otvorenou galériou a rozľahlými terasami, nabitý prvotriednymi dizajnérskymi kúskami a netradičnými kombináciami, navrhnutý pre dizajnérskych labužníkov.

Útulný 2 – izbový byt, navrhnutý zakladateľom štúdia je založený na kontraste tmavej a bielej, doplnený o zlaté akcenty a doplnky od high fashion značiek Armani/Casa a Versace Home.

Návrh interiéru sa nesie v jemnom glamour štýle s použitím zariaďovacích prvkov Swarovski a súkromnou vinotékou, vytvára moderný, jemný a nestárnúci interiér.

Návrh interiéru inšpirovaný luxusnými nehnuteľnosťami v Los Angeles s otvorenou galériou cez dve podlažia s luxusným nádychom v našej identite tvorby interiérov.

Spojenie modernej talianskej čistoty a jednoduchosti v 100% identite TOLICCI návrhov reprezentuje jemný, príjemný interiér tejto rodinnej rezidencie s puncom luxusu.

Harmonický interiér, ktorý je reprezentovaný prostredníctvom čistých tvarov a línií s uplatnením hry kontrastov bielej a hnedej s moderným talianskym prístupom k interiéru, vytvára modernú, nestarnúcu eleganciu.

Luxusný veľkometrážny byt navrhnutý v 100% identite TOLICCI s množstvom prvotriednych talianskych zariaďovacích prvkov v kontraste čiernej a ružovej so zlatými akcentmi tvorí klenot medzi prvotriednymi nehnuteľnosťami na Slovensku.

Byt navrhnutý v Sky Park rezidenčnom komplexe rešpektujúci organickú architektúru budov od svetoznámej architektky Zaha Hadid postavený na svetlých tónoch a zlatej tvorí dizajnérsky jedinečný interiér v jedinečnej budove na Slovensku.

Príjemný a vzdušný interiér veľkorysej štvorpodlažnej vily s výťahom reprezentuje čistú taliansku estetiku postavenú na jednoduchosti a nestarnúcej elegancii. 

Útulný 2-izbový byt reprezentuje 100% využiteľnosť priestoru postavený na kontraste bielej a hnedej so zlatými akcentmi v identite TOLICCI.

Čisté tvary, množstvo kvalitných talianských prvkov s jemnou talianskou eleganciou reprezentujú nestarnúcu estetiku a moderné bývanie v byte s nádychom luxusu.