Sledujte nás

NÁVRHY INTERIÉROV

Z viac ako 250 dokončených projektov pre vás vyberáme 18 reprezentačných projektov nehnuteľností rôznych veľkostí, typov a nárokov, ktoré sme spracovali pre našich klientov.

Exkluzivita a priamočiara elegancia sa stretla v návrhu interiéru tejto vily na Slovensku, ktorú sme zariadili exkluzívnymi zariaďovacími prvkami a umeleckými dielami zvučnej pražskej galérie, ktoré vytvorili finálnu modernú taliansku klasiku bývania v rukopise 21. storočia.

„Miesto kde sa spája umenie“ je mottom tohto návrhu modernej a elegantnej nehnuteľnosti s množstvom jedinečných, na mieru navrhnutých umeleckých prvkov a odvážnejších riešení.

Luxusný mezonet na streche s vírivkou, vínnou stenou, otvorenou galériou a rozľahlými terasami, nabitý prvotriednymi dizajnérskymi kúskami a netradičnými kombináciami, navrhnutý pre dizajnérskych labužníkov.

Luxusný interiér, inšpirovaný filmom Fifty Shades of Gray, sme na žiadosť klienta prepracovali pomocou našej identity a vznikol tak luxusný, prioritne pánsky interiér s kráľovskou rozlohou, situovaný na streche.

Jednoduchý a prijemný minimalizmus založený na líniách a tvaroch sa stal základom pre rozľahlú vzdušnú vilu na Slovensku.

Návrh interiéru vily, ktorá nesie so sebou prvky jemného glamour štýlu v kombinácii s našou identitou, vytvára božský a jedinečný interiér.

Dokonalá kombinácia minimalizmu a maximalizmu reprezentuje túto vilu v Rakúsku ktorej nadštandardný interiér očarí každého fanúšika okázalosti a výnimočnosti.

Harmonicky interiér v duchu minimalizmu, ktorý očarí fanúšika jednoduchosti a tepla domova je interiér tohto bytu na Slovensku.

Okázalosť, kontrasty a jedinečné dizajnové riešenia boli hlavným motívom návrhu tejto luxusnej vily na Slovensku, ktorej sme dotvorili aj exteriér.

Návrh interiéru sa nesie v jemnom glamour štýle s použitím zariaďovacích prvkov Swarovski a súkromnou vinotékou, vytvára moderný, jemný a nestárnúci interiér.

Elegantný interiér, zabalený do talianskej modernej estetiky jednoduchých a čistých línií, vytvára nestarnúcu klasiku, ktorá prežije večnosť.

Spojenie modernej talianskej čistoty a jednoduchosti v 100% identite TOLICCI / INTERIORS reprezentuje jemný, príjemný interiér tejto vily s puncom luxusu.

Glamour! Štýl, ktorým sme osviežili túto výnimočnú nehnuteľnosť, extravaganciou a jedinečnými riešeniami na mieru sme docielili nevídaný luxusný interiér.

Útulný 2 – izbový byt, navrhnutý zakladateľom štúdia je založený na kontraste tmavej a bielej, doplnený o zlaté akcenty a doplnky od high fashion značiek Armani/Casa a Versace Home.

Luxusný veľkometrážny byt navrhnutý v 100% identite TOLICCI / INTERIORS s množstvom prvotriednych talianskych zariaďovacích prvkov v kontraste čiernej a ružovej so zlatými akcentmi tvorí klenot medzi prvotriednymi nehnuteľnosťami na Slovensku.

Príjemný a vzdušný interiér veľkorysej štvorpodlažnej vily s výťahom reprezentuje čistú taliansku estetiku postavenú na jednoduchosti a nestarnúcej elegancii.  

Návrh interiéru inšpirovaný luxusnými nehnuteľnosťami v Los Angeles s otvorenou galériou cez dve podlažia s luxusným nádychom v našej identite tvorby interiérov.

Okázalý interiér s dominantou použitia odvážnejších farebných kombinácií so zameraním sa na línie, tvary a vzdušnosť, s odkazom na modernú architektúru vily.

Tolicci