Sledujte nás
NÁŠ CIEĽ

Vytvárame návrhy interiérov založené na modernej talianskej estetike s nádychom luxusu tak, aby ste sa vo svojom bývaní cítili každý deň výnimočne, pohodlne a príjemne.

TOLICCI je dizajnérska značka prioritne zameraná na návrh interiérov najvyššej triedy dizajnérskej estetiky s dôrazom na detail vizuálneho a technického prevedenia, rešpektujúc požiadavky klienta, pôsobiaca ako interiérové štúdio v Bratislave, na celom Slovensku, Českej republike a priľahlom zahraničí.

 

Za vznikom značky v roku 2014 stojí Tomáš Belica, pohybujúci sa celoživotne na poli estetiky a umenia s veľkým dôrazom v jeho prácach na detail prevedenia v každej fáze jeho vzniku až po finálny produkt.

 

Z tejto myšlienky vychádza identita TOLICCI, pretavená slovenskými interiérovými dizajnérmi do reality v podobe návrhov interiérov bytov, návrhov rodinných domov a súkromných rezidencií.

 

Dizajnérsky tím TOLICCI v súčasnosti tvoria umelci z oblasti dizajnu a umenia ako interiéroví a bytoví architekti a dôkladne vybratí a vychovaní zakladateľom značky ako tím profesionálov, ktorý uplatňuje svoje skúsenosti a estetické cítenie v na mieru vytvorenom dizajne v identite TOLICCI za pomoci produktov prevažne talianskych značiek.

 

Každý jeden dizajnérsky návrh interiéru prechádza rukami zakladateľa značky v jeho výrobnej a nakoniec aj finálnej fáze, ktorá je prezentovaná klientovi. Takto je zachovaná identita TOLICCI v každom projekte tak, ako ju nastavil jej zakladateľ.

Filozofia tvorby

Identita TOLICCI vychádza v základe z tradičného talianskeho vnímania estetiky farieb, tvarov, materiálov a ich vzájomného preladenia v interiéri. Túto vyjadrujeme prostredníctvom zemitých kombinácii farieb a vzorov v kontraste s drevom a prírodným kameňom. Tento základ následne jemne dopĺňame výraznejšou farbou a zlatými, prípadne striebornými akcentami drahých kovov, čo zaručí plnohodnotnú, živú a nestarnúcu kombináciu, docielenú pomocou kvalitných, prevažne talianskych produktov. Jednotný rukopis sa takto nesie celým navrhovaným priestorom s dôrazom na detail prevedenia po estetickej, materiálovej a funkčnej stránke.

TOLICCI team

V súčastnoti náš tím tvorí 15 ľudí v zložení: interiéroví dizajnéri, 3D vizualizátori, konštruktéri, obchodníci, PR manažéri a administratívni pracovníci tak, aby každý robil to, čo ho napĺňa a spoločne sme pre vás vytvorili ten najlepší produkt – profesionálny návrh interiéru.