Sledujte nás

NÁŠ CIEĽ

Vytvárame návrhy interiérov založené na modernej talianskej estetike s nádychom luxusu tak, aby ste sa vo svojom bývaní cítili každý deň výnimočne, pohodlne a príjemne.

Identita TOLICCI / INTERIORS vychádza v základe z tradičného talianskeho vnímania estetiky farieb, tvarov, materiálov a ich vzájomného preladenia v interiéri. Túto vyjadrujeme prostredníctvom zemitých kombinácii farieb a vzorov v kontraste s drevom a prírodným kameňom. Tento základ následne jemne dopĺňame výraznejšou farbou a zlatými, prípadne striebornými akcentami drahých kovov, čo zaručí plnohodnotnú, živú a nestarnúcu kombináciu, docielenú pomocou kvalitných, prevažne talianskych produktov. Jednotný rukopis sa takto nesie celým navrhovaným priestorom s dôrazom na detail prevedenia po estetickej, materiálovej a funkčnej stránke.

Vstúpte s nami do sveta TOLICCI a objavte nový smer bývania, konceptu žitia v tejto modernej dobe.

Spojte sa so štýlom značky, ktorá mieša formy, dizajn a dizajnové kultúry,

od slovenských kreatívnych myslí tak, aby značka vytvárala jedinečný jazyk,

TOLICCI kód.

TOLICCI CODE predstavuje myšlienku o koncepte, v ktorom sa spojí tvorba návrhov interiérov do univerzálneho kľúča – KÓDU. Tento KÓD reprezentuje hlavné rozpoznávacie prvky TOLICCI / INTERIORS: DREVO – KAMEŇ – ZLATO. Tieto prvky rozpoznáva v jeho rôznych podobách, správnej proporcii, množstve, intenzite a kombinácii do tohto jednotného grafického KÓDU, tak ako bol uvedený v roku 2014 na pole interiérového dizajnu na Slovensku a v Českej republike jeho zakladateľom. Tento jedinečný rukopis si zachováva svoju základnú podobu už viac ako 10 rokov. Súčasne TOLICCI / INTERIORS každoročne pretavuje nové trendy v interiérovom dizajne zo zahraničia, od popredných výrobcov zariaďovacích prvkov, do interiéru s citom a zakomponováva ho do identity TOLICCI / INTERIORS. Takto je identita TOLICCI / INTERIORS nestarnúca a zachovaná v čase v súlade s aktuálnymi trendmi v interiérovom dizajne. Je rovnako použiteľná pre mnoho rôznych konceptov interiérov a reflektuje tak predstavy klienta o jeho interiéri.

Tolicci