Sledujte nás

NÁŠ CIEĽ

Vytvárame nadčasové a elegantné návrhy interiérov tak, aby ste sa vo svojom bývaní cítili každý deň výnimočne, pohodlne a príjemne.

Identita rukopisu TOLICCI / INTERIORS je postavená na kombinácii príjemných zemitých odtieňov farieb ako základ interiéru, dreva upravovaného do rôznych odtieňov a rôznych textúr prírodného výrazu kameňa – mramoru, žuly, travertínu, ónyxu a iných. Tento základ podľa požiadaviek a vhodnej miery dopĺňame akcentami kovov, prevažne zlata – čo zaručí plnohodnotnú, živú a nestarnúcu kombináciu. Jednotný rukopis aplikujeme naprieč celým navrhovaným priestorom. Dôraz kladieme na detail prevedenia po estetickej, kombinačnej, materiálovej a funkčnej stránke.

 

Naše portfólio projektov sme za viac ako pätnásťročnú prax dostatočne naplnili. Obsahuje návrhy bytov a rodinných domov menších a stredných výmer až po rezidencie a luxusné vily väčších a nadštandardných výmer. Orientujeme sa na rezidenčný segment nehnuteľností – koncový klient so súkromným alebo investičným bývaním. Počas nášho pôsobenia sme spolupracovali aj na viacerých developerských projektoch, komerčných nehnuteľnostiach – obchody, butiky, súkromné kliniky a takisto v oblasti hotelového segmentu – hotely, penzióny, apartmány.

 

Počas nášho pôsobenia sme sa stali partnermi tých najznámejších značiek v bývaní na domácom a medzinárodnom trhu. Naša dlhoročná spolupráca s ich predajcami dokáže našim klientom ponúknuť najlepšie podmienky a servis pri zariaďovaní nehnuteľností. Vďaka tomu sme pravidelne a aktívne informovaní o všetkých aktuálnych novinkách na trhu bývania a zariaďovania interiéru na domácej a medzinárodnej úrovni. Dlhoročné obchodné vzťahy zaručujú našim klientom stabilných partnerov, ktorí im dodajú kvalitný servis a kvalitné produkty. V prípade akejkoľvek požiadavky sú naši klienti prioritne vybavení a obslúžení. Dokážeme obslúžiť klientov aj s najnáročnejšími požiadavkami a veľkorozmerovými projektami.

Vstúpte s nami do sveta TOLICCI a objavte nový smer bývania, konceptu žitia v tejto modernej dobe.

Spojte sa so štýlom značky, ktorá mieša formy, dizajn a dizajnové kultúry,

od slovenských kreatívnych myslí tak, aby značka vytvárala jedinečný jazyk,

TOLICCI kód.

TOLICCI CODE predstavuje myšlienku o koncepte, v ktorom sa spojí tvorba návrhov interiérov do univerzálneho kľúča – KÓDU. Tento KÓD reprezentuje hlavné rozpoznávacie prvky TOLICCI / INTERIORS: DREVO – KAMEŇ – ZLATO. Tieto prvky rozpoznáva v jeho rôznych podobách, správnej proporcii, množstve, intenzite a kombinácii do tohto jednotného grafického KÓDU, tak ako bol uvedený v roku 2014 na pole interiérového dizajnu na Slovensku a v Českej republike jeho zakladateľom. Tento jedinečný rukopis si zachováva svoju základnú podobu už viac ako 10 rokov. Súčasne TOLICCI / INTERIORS každoročne pretavuje nové trendy v interiérovom dizajne zo zahraničia, od popredných výrobcov zariaďovacích prvkov, do interiéru s citom a zakomponováva ho do identity TOLICCI / INTERIORS. Takto je identita TOLICCI / INTERIORS nestarnúca a zachovaná v čase v súlade s aktuálnymi trendmi v interiérovom dizajne. Je rovnako použiteľná pre mnoho rôznych konceptov interiérov a reflektuje tak predstavy klienta o jeho interiéri.

Tolicci